Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

230209
Dzisiaj
Ogółem
37
230209

Spotkanie sieci wychowawców

W czwartkowe popołudnie 20 lutego 2014 r. odbyło się drugie spotkanie uczestników sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowawców, której tematem przewodnim jest: „Jak rozwijać twórcze myślenie uczniów?”. Zebranych uczestników sieci powitała Pani Monika Hołowczak, koordynator powiatowego projektu wdrożeniowego pn. „Pilotaż sukcesem zmian”, w ramach którego powołana i realizowana jest jedna z czterech sieci.

 

Spotkanie warsztatowe poświęcone twórczemu myśleniu uczniów poprowadziła Pani Edyta Ligas - ekspert zewnętrzny z Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji w Krakowie. Pani ekspert wprowadziła uczestników w tematykę twórczego myślenia, proponując szereg ćwiczeń i zabaw rozwijających wyobraźnię i wspierających rozwój dziecięcej kreatywności. Uczestnicy aktywnie i z dużym zaangażowaniem brali udział w spotkaniu, korzystając z materiałów szkoleniowych oraz przygotowanego poczęstunku. Można było zaobserwować dużą integrację oraz chęć wymiany doświadczeń między uczestnikami sieci.

Dziękuję wszystkim za przybycie oraz zaangażowanie i zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się w drugiej połowie marca 2014r. Zachęcam również do aktywnego korzystania z udostępnionej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie (ORE) platformy internetowej http://doskonaleniewsieci.pl/   

 

              

                        Natalia Ligas
Koordynator sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowawców


Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl