Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

228507
Dzisiaj
Ogółem
176
228507

Konferencja inauguracyjna

90 szkół i 3 przedszkola z powiatu nowotarskiego od dwóch miesięcy realizują projekt unijny pn."Pilotaż Sukcesem Zmian". Spotkanie uczestników projektu było okazją zarówno do inauguracji działań, wymiany pierwszych refleksji, jak i do zapoznania się z kolejnymi zaplanowanymi zadaniami.

Na konferencję zaproszeni zostali dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciele samorządów lokalnych oraz instytucji wspierających te placówki. Gwarancją sukcesu pilotażu jest bowiem ścisła współpraca biura projektu, szkół, przedszkoli, samorządu oraz w/w instytucji.

Zaproszenie przyjęły i swoją obecnością zaszczyciły organizatorów konferencji Joanna Soćko – ekspert merytoryczny z Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, koordynator ds. opracowania nowego systemu doskonalenia nauczycieli oraz Dorota Słońska-Halczak, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura nowy Targ.

Gospodarz konferencji, starosta Krzysztof Faber, w swoim wystąpieniu zadeklarował pełne wsparcie dla projektu, podkreślając jego wagę i mając nadzieję na pełny sukces przedsięwzięcia.

Kierownik projektu - Monika Hołowczak, przedstawiła pierwsze efekty działalności Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu – realizatora projektu w szkołach i przedszkolach z terenu powiatu nowotarskiego. Zaangażowanie w projekcie zadeklarowało 1169 nauczycieli oraz 63 dyrektorów.

Sukces projektu zależy przede wszystkim od ludzi. W imieniu Szkolnych Organizatorów Rozwoju Edukacji mogę zapewnić, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprostać oczekiwaniom uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie.

 

Jakub Dyda - Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji

 

Zobacz prezentację projektu - wejdź

  

 

 

 

Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl