Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

228061
Dzisiaj
Ogółem
39
228061

POWIATOWY DROGOWSKAZ (PPW) w Powiecie Nowotarskim

Powiatowy Program Wspomagania (PPW) to dokument zawierający  informacje o realizacji wspomagania szkół i przedszkoli na terenie powiatu nowotarskiego w ramach projektu pn. „Pilotaż sukcesem zmian” Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”, Działanie 3.5 „Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. PPW jest dokumentem, który jest podstawą do monitorowania realizowanego w ramach projektu procesu wspomagania. Dokument ten został opracowany w początkowej fazie realizacji projektu, po zakończeniu I etapu realizacji, czyli przeprowadzeniu diagnozy potrzeb we wszystkich 90 szkołach i 3 przedszkolach zgłoszonych do udziału w działaniach projektowych. Powiatowy Drogowskaz zawiera w szczególności: cele projektu, wykaz placówek objętych wsparciem, wskazanie tematów, wskazanie tematów sieci wybranych przez powiat oraz opinie instytucji wspierających szkoły i przedszkola.

 

I tom PPW opracowano i opublikowano w październiku 2013 roku, w ilości 113 bezpłatnych egzemplarzy II tom - zaktualizowany o kolejne 93 RPW i 4 RPPS w roku szkolnym 2014/15 – opracowano w październiku 2014r., publikacja w ilości 113 bezpłatnych egzemplarzy.

Końcem czerwca 2014 roku został opracowany - Raport cząstkowy z realizacji PPW. Dokument ten jest podsumowaniem realizacji 93 Rocznych Planów Wspomagania (RPW) i 4 Rocznych Planów Pracy Sieci (RPPS) w roku szkolnym 2013/14.

Drukiem i oprawą zajęła się firma Partner Poligrafia z Białegostoku, wyłoniona w procedurze przetargowej.

Powiatowy Drogowskaz to dokument, który opisuje kierunek działań, jakie pilotażowo wdrażane są w powiecie nowotarskim w 93 placówkach. Miejmy nadzieję, iż stanowić on będzie drogowskaz, w jaki sposób nowe wspomaganie może być realizowane w szkołach i przedszkolach na terenie powiatu nowotarskiego.

 

Monika Hołowczak
koordynator projektu/kierownik Powiatowego Ośrodka
Rozwoju Edukacji w Nowym Targu

 

                        

Zapraszamy do lektury:

                 Powiatowy Program Wspomagania - I tom            Powiatowy Program Wspomagania - II tom

 

 

 


Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl