Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

228037
Dzisiaj
Ogółem
15
228037

Nowy temat w sieci matematyczno – przyrodniczej

W piątek 19 września 2014r. o godz.1400 odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie członków sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów matematyczno – przyrodniczych w ramach projektu pn. „Pilotaż sukcesem zmian”, Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”, Działanie 3.5 „Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie zorganizowano w sali konferencyjnej Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu.

 

Prowadząca spotkanie Monika Nycz – koordynator sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów matematyczno – przyrodniczych serdecznie powitała wszystkich uczestników sieci w nowym roku szkolnym, życząc jednocześnie wielu sukcesów edukacyjnych oraz satysfakcji z pracy w szkole. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja celów i założeń sieci współpracy i samokształcenia. Nauczyciele przedmiotów matematyczno – przyrodniczych wypełnili również ankietę, której celem była diagnoza potrzeb rozwojowych związanych z udziałem w sieci współpracy i samokształcenia.

Następnie nauczyciele pracowali w grupach nad ustaleniem celów ogólnych i szczegółowych – interesujących ich zagadnień – dotyczących wybranego tematu na ten rok szkolny: Praca z uczniem zdolnym. Matematycy i przyrodnicy dzielili się swoim dotychczasowym doświadczeniem w zakresie pracy z uczniem zdolnym. Wspólnie zastanawiano się nad szczegółową tematyką kolejnych spotkań z ekspertem – dyskusjom nie było końca, nauczyciele chcieli wybrać takie zagadnienia, które z pewnością ułatwią im pracę z wybitnymi uczniami.

Na koniec wszyscy uczestnicy sieci współpracy i samokształcenia pracowali na platformie internetowej www.doskonaleniewsieci.pl – przeglądali materiały, komentowali wpisy i dodawali zdjęcia do profilu. 

Spotkanie organizacyjne trwało 2 godziny. Uczestnicy otrzymali komplety materiałów szkoleniowych oraz mieli możliwość skorzystania z poczęstunku.

 

Monika Nycz

Koordynator sieci współpracy i samokształcenia

nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych


Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl