Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

228476
Dzisiaj
Ogółem
145
228476

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/2015

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy oświaty, Uczniowie i Rodzice!

U progu nowego roku szkolnego 2014/2015 wszystkim Dyrektorom szkół i placówek oświatowych, Nauczycielom oraz Pracownikom przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek wspierających oświatę życzymy sukcesów edukacyjnych, wytrwałości w podejmowaniu ambitnych wyzwań, satysfakcji z pracy i realizacji swoich zamierzeń. Życzymy, by Państwa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego. Życzymy uznania i wdzięczności społecznej.

 

Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają naukę w klasach pierwszych życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o przyszłej karierze zawodowej, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa. Życzymy, aby nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów, wiary we własne możliwości i rozwijaniu talentów. Bądźcie w tym niestrudzeni, gdyż zwiększa to szansę na sukces w dorosłym życiu.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Życzymy spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesami dzieci.

Niech będzie to rok nowych wyzwań, prowadzących młodych ludzi do otwartości, poszanowania innych i umiejętności znalezienia się we współczesnym świecie.

 

Z wyrazami szacunku
Kierownik i pracownicy

Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu


Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl