Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie.

 

 

Licznik odwiedzin

228506
Dzisiaj
Ogółem
175
228506

Spotkanie z Małopolskim Kuratorem Oświaty

W czwartek 28 sierpnia 2014 roku Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych województwa małopolskiego z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego wzięli udział w naradzie inaugurującej nowy rok szkolny 2014/2015.

Spotkanie rozpoczął Małopolski Kurator Oświaty - Aleksander Palczewski, który w swoim wystąpieniu życzył wszystkim sukcesów w rozpoczynającym się niebawem roku szkolnym. W kolejnych częściach spotkania podsumowano wyniki nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2013/2014 oraz przedstawiono organizację i zadania nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2014/2015.

 

W ostatnich słowach narady głos zabrał p. Bogusław Waksmundzki, dziękując Dyrektorom szkół i przedszkoli za miniony rok współpracy w ramach realizowanego przez PORE powiatowego projektu wdrożeniowego pn. „Pilotaż sukcesem zmian” i zachęcił do dalszej aktywnej realizacji działań projektowych.

W dzisiejszym spotkaniu wzięli udział również pracownicy Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu, którzy mieli możliwość spotkania się z Dyrektorami placówek, którymi się „opiekują” w ramach realizacji w/w projektu . Stoisko – jakie przygotowało PORE – było miejscem, w którym m.in. można było spokojnie porozmawiać, przekazać zainteresowanym informacje o działaniach jednostki, a przede wszystkim przedstawić założenia nowego zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli i jeszcze raz podziękować za miniony rok aktywnej pracy i dużego zaangażowania rad pedagogicznych. 


  Monika Hołowczak –
Kierownik Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
/koordynator projektu pn. „Pilotaż sukcesem zmian"/


 

 


Gmina Czorsztyn
Gmina Jabłonka
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Gmina Łapsze Niżne
Gmina Lipnica Wielka
Miasto Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
Gmina Ochotnica Dolna
Gmina Raba Wyżna
Gmina Rabka-Zdrój
Gmina Spytkowice
Gmina Szaflary
Gmina i Miasto Szczawnica

Wszystkie prawa zastrzeżone
Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu
Copyright © 2013

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Nowym Targu,
Al. Tysiąclecia 35, 34-400 Nowy Targ
tel: 725 505 039
email: sekretariat@pore.nowotarski.pl